БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Відбулось засідання комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради

Під головуванням міського голови Івана Столбового сьогодні, 24 березня 2021 року, у залі засідань міської ради відбулось засідання комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

  • поточна епідемічна ситуація на території Балаклійської територіальної громади;
  • стан забезпечення населення Балаклійської територіальної громади питною водою гарантованої якості;
  • підготовка підприємств, установ та організацій міської ради до пропуску зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені;
  • попередження виникнення лісових пожеж в лісах на території Балаклійської територіальної громади.

Про поточну епідемічну ситуацію на території Балаклійської територіальної громади доповіла головний лікар Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні  Марина Руденко. Станом на 24 березня 2021 рік в інфекційному відділенні знаходиться 143 пацієнти, за останні неповні дві доби надійшло 54 пацієнти з м. Харків, госпіталізовані пацієнти різного віку. Інфекційне відділення лікарні м. Балаклія розраховано на 200 ліжок, забезпечено у достатній кількості персоналом, ліками та засобами індивідуального захисту.

Щодо попередження виникнення лісових пожеж в лісах на території Балаклійської територіальної громади доповіли провідний інженер з охорони праці ДП «Балаклійське лісове господарство» Вадим Гришко та  начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко. Начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України наголосив, що Верховною радою України, було прийнято ряд законодавчих актів, стосовно посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки, а саме: 

  • порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 до 4590 грн.;
  • знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 4590 до 15300 грн.;
  • випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно- болотною та іншою природною рослинністю – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн.

Рішення комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради прийняті одноголосно.