БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

До Дня працівників житлово-комунального господарства

Комунальні послуги стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. 

Завдяки роботі працівників КП БРР “Балаклійський Житлокомунсервіс”  наша громада є чистою та охайною, трудові колективи КП БРР “Балаклійський водоканал” та КП БРР “Балаклійські теплові мережі” забезпечують  наші домівки водою та теплом. Підприємствам доводиться утримувати в постійній справності сотні кілометрів різних комунікацій, більшість яких вже фізично зносилась.

Незважаючи на це, у минулому  році водопровідно-комунальним господарством капітально відремонтовано каналізаційний напірний колектор від КНС № 1 по вул. Підлужна у м. Балаклія,  виконано капітальний ремонт покрівлі насосної станції другого підйому водозабору м. Балаклія, проведено ремонт водопровідних мереж в селах Петрівське та Завгороднє. 

У житловому фонді комунальної власності Балаклійська територіальна громада має 198 об’єктів, у яких за 2020 рік було капітально відремонтовано покрівлі, під’їзди багатоквартирних житлових будинків та були здійснені капітальні ремонти по заміні віконних та дверних блоків.

Також проводилась необхідна робота щодо оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Так, станом на сьогодні у м. Балаклія оснащено загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії  96 багатоквартирних житлових будинків. 

Наші працівники КП БРР “Балаклійський Житлокомунсервіс” щоденно виконують роботи з благоустрою громади, а саме: утримання та поточний ремонт мереж вуличного освітлення, утримання світлофорів, оплата за спожиту електричну енергію для вуличного освітлення, послуги з прибирання та підмітання вулиць, утримання кладовищ, утримання зелених насаджень, захоронення невідомих безрідних, утримання вулично-дорожньої мережі у зимній період та багато інших послуг.

Сьогодні важко уявити життя нашої ОТГ без цілодобової роботи цих служб. Вдень і вночі, без вихідних, у складних умовах, завдяки відданості своїй справі комунальним підприємствам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення громади. 

Висловлюємо слова щирої вдячності всім працівникам житлово-комунального господарства нашої ОТГ за наполегливу працю, відданість своїй нелегкій, але такій необхідній для всіх балаклійців справі.