БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Громадська рада

Установчі збори з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради

16 березня 2021 року в залі засідань Балаклійської міської ради пройшли  установчі збори з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради.

У заході взяли участь міський голова Іван Столбовий, перший заступник міського голови Максим Будянський, секретар виконавчого комітету міської ради Олена Коновалова, члени ініціативної групи та представники громадських організацій громади, які подали заявки на участь в установчих зборах та кандидатури до складу Громадської ради у кількості 23 особи.

Під час першого засідання було обрано голову установчих зборів, секретаря установчих зборів, обрання лічильної комісії зборів, кількісного, персонального складу та голови Громадської ради, яким одноголосно обрано Єріна Вячеслава Вікторовича (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Еліт-7”).

По завершенню засідання міський голова привітав членів Громадської ради з її  створенням та наголосив, що попереду багато роботи та буде необхідно відпрацьовувати питання, які потребуватимуть експертної оцінки та консультативної поради членів Громадської ради.

Положення про Громадську раду