БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Підготовка до проведення ЗНО 2021 року в Балаклійському окрузі

З метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам в Україні проводиться зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Цього року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 21 травня і закінчується 15 червня 2021 року.  Учасники тестування матимуть змогу взяти участь у тестуванні з української мови та літератури, математики, фізики, історії України, англійської мови, іспанської, німецької, французької мов, географії, біології, хімії.  

Закладами загальної середньої освіти Балаклійської територіальної громади здійснено реєстрацію 210 учнів 11-х класів для участі у зовнішньому незалежному оцінювані.

Місто Балаклія визначено як округ з проведення зовнішнього тестування. На базі п’яти закладів міста буде проведено тестування з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії, біології. У Балаклійському навчально – виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» створені особливі (спеціальні) умови для проходження тестування учасників з особливими освітніми потребами. Рішенням сесії міської ради виділено кошти у сумі 175 тис. грн. для забезпечення пунктів тестування пристроями  для програвання аудіокомпакт – дисків зі звуковим записом для проведення зовнішнього оцінювання з англійської мови.

Проводиться робота, щодо підготовки 227 педагогічних працівників до роботи у пунктах тестування в якості інструкторів, старших інструкторів та чергових

У закладах загальної середньої освіти триває підготовка учнів 11-х класів до проходження тестування, використовуються різні форми підготовки (індивідуальні, групові). 10 квітня випускники закладів освіти візьмуть участь у пробному тестуванні.

Робота всіх установ, закладів, причетних до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, спрямована на  забезпечення організованого і якісного проведення тестування.

15 березня 2021 року представниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснено моніторинговий виїзд щодо готовності Балаклійського округу до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.