БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Оголошення

Ініціативна група з підготовки установчих зборів по формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради інформує, що установчі збори відбудуться 16 березня 2021 року, початок зборів о 15-00, початок реєстрації о 14-00. Місце проведення – зала засідань Балаклійської міської ради, за адресою: м. Балаклія, вул.. Центральна, 16 (2 поверх).

Приймати участь в установчих зборах та бути обраними до громадської ради можуть представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, що легалізовані відповідно до законодавства України та діють на території міста, крім осередків політичних партій (далі – інститутів громадянського суспільства, ІГС)

Для участі в установчих зборах  представники громадських та інших організацій не пізніше ніж за 10 днів до проведення установчих зборів подають до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану керівником органу організації громадянського суспільства. У заяві зазначаються  дата утворення організації громадянського суспільства, її мета та юридична адреса.

До заяви додаються:

  1. рішення керівного органу (керівника) громадських та інших організацій, про делегування представника для участі в установчих зборах та висунення кандидатури до складу громадської ради, завірене печаткою (при наявності);

2. біографічна довідка кандидата до складу громадської ради (в разі висунення    кандидатури до громадської ради);

3. згода кандидата на обробку персональних даних (у довільній формі).

4. відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Заявки приймаються з 16.02.2021 по 05.03.2021 кожного робочого дня з 08:00 до 12:00 год., за адресою: 64207, Харківська область. м. Балаклія, вул. Центральна, 16.

Останній день подачі заявок 05.03.2021 включно.

Заявки, відправлені поштою, із датою на поштовому штампі пізнішою за 05.03.2021 року, Ініціативною групою розглядатися не будуть. Установчі збори відбудуться 16.03.2021 р. у приміщенні Балаклійської міської ради.
Час проведення: з 15-00 до 16-00. 
Реєстрація учасників: з 14-00 до 15-00.
Відповідальна особа: Коновалова Олена Василівна
Додаткова інформація: тел. 05749-2-07-17, e-mail: balgorsvet@ukr.ner

Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Балаклійської міської ради
Згода
Заява для участі в установчих зборах
Витяг з протоколу
Біографічна довідка