Протокол від 02 лютого 2021 року

ПРОТОКОЛ

Спільного засідання постійних комісій – комісії з гуманітарних питань, охорони здоров”я, зв”язків з громадськими організаціями, торгівлі, прав людини, депутатської діяльності, протидії та  запобігання корупції,етики та регламенту, комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв”язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг.

 Комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення,  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам»яток, історичного середовища, благоустрою та екології  Балаклійської міської ради VІІI  скликання.

м.Балаклія 02 лютого 2021 року

      Присутні: голови, заступники голів,

секретарі та члени постійних комісій

міської ради

Всього: 29 чоловік

Запрошені: перший заступник міського голови, заступники  міського                                                                                                                 голови, начальник юридичного відділу,начальник відділу земельних відносин, директор територіального центру,начальник фінансового відділу, секретар виконавчого комітету, керуюча справами.

                Міський голова  : Шановні депутати!

 Не буде заперечень, якщо спільне засідання постійних депутатських комісій Балаклійської міської ради проведу я .

Прошу проголосувати:

ГОЛОСУВАЛИ :

      „за”  – 30

          „проти” – немає

Шановні депутати! На засіданні комісій присутні: 29 – депутатів.

Кворум є . Засідання комісій  оголошую відкритим. Секретарів комісій  прошу вести протокол засідання.

Міський голова: для  нашої подальшої роботи нам потрібно затвердити порядок денний засідання, хочу довести до вашого відома, що розпорядженням Балаклійського міського голови  № 12 від 28 січня  2021 р., яке розміщене на офіційному веб-сайті Балаклійської міської ради, для розгляду на VI  сесію було винесено 9 питань і розділ «РІЗНЕ» .

 Пропоную  порядок  денний взяти  за основу. Прошу проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ :

                              „за”  – 30

           „проти” – немає

Міський голова  : Шановні депутати! У ході підготовки до сесії виникла необхідність включення до порядку денного ще 3 питань:

 • Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області;
 • Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області;
 • Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Балаклія Харківської області земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення

Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ :

                              „за”  – 30

           „проти” – немає

Міський голова  : у кого будуть доповнення, пропозиції до порядку денного? Немає. Пропоную порядок денний затвердити в цілому:

 1.  Про внесення змін до бюджету.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 •  Про здійснення Балаклійською міською радою Харківської області повноважень суб’єкта державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 • Про створення відділу державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 • Про створення Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 • Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійській міській  раді, що здійснює ТОВ «Авто-Ові»

Доповідає: Блудова Л.Г. -заступник міського голови.

 •  Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування   у Балаклійській міській раді, що здійснює КП БРР ХО «Балаклійське АТП»

Доповідає: Блудова Л.Г. -заступник міського голови.

 •  Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Холодна Р.І.- директор територіального центру.

 • Про звернення Балаклійської міської ради  до Служби  автомобільних доріг у Харківській області та  Державного підприємства «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2021 році  ремонту  автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Балаклійської територіальної громади

Доповідає: Будянський М.В. – перший заступник міського голови.

 • Про розроблення детального плану території, обмеженої площею ім. В.Й. Казмірука, вулицею 1-го Травня , об’єктами садибної житлової забудови по вулиці 1-го Травня м.Балаклія Харкіаської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 1. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

 1. Про затвердження переліку адміністративних послуг.які надаються через Центр    надання адміністративних послуг Балаклійської сіської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

12. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Балаклія Харківської області земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення.

   Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

ГОЛОСУВАЛИ :

    „за”  – 30

           „проти” – немає

Міський голова  : Шановні члени комісії ! Нам необхідно затвердити регламент нашого засідання . Пропонується наступний регламент :

 • Для доповідей по питанням порядку денного до 10 хв.;
 • для виступів по питанням до 5 хв.;
 • для виступів по інформації до 3 хв.
 • роботу комісії завершити за 1 годину

ГОЛОСУВАЛИ :

    „за”  -30

           „проти” – немає

Переходимо до розгляду питань порядку денного

1.СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до бюджету.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПРОПОНУЮ:

1. Внести зміни та доповнення до рішення міської ради за № 62VІІІ від 22 грудня 2020року “Про міський бюджет на 2021 рік”, виклавши його та додатки до нього в новій редакції:

1. Визначити на 2021 рік:

доходи міського бюджету у сумі 439 615 070 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 433 202 920 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 6 412 150 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету у сумі 435 403 070 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету –422 968 998 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету – 12 434 072 гривень, з них бюджету розвитку – 6 021 922 гривень;

профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі 10 233 922 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 6 021 922 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 1 000 000 гривень, що становить 0,24 відсотків видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд міського бюджету у розмірі 1 000 000 гривень, що становить 0,24 відсотків видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

            Надати право виконавчому комітету Балаклійської міської ради проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів з державного, обласного, районного та місцевих бюджетів у період між сесіями міської ради за погодженням постійної депутатської комісії з бюджету міської ради з наступним внесенням змін до рішення «Про міський бюджет на 2021 рік».

4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Затвердити перелік кредитів (позик), що залучаються міською радою до спеціального фонду міського бюджету у 2021 році від міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів згідно з додатком 8 до цього рішення.

7. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2021 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України) та рішеннями Харківської обласної ради «Про обласний бюджет на 2021 рік».

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 1,3,4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2021 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями ст.691,71 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97,101 Бюджетного кодексу України та рішенням Харківської обласної ради «Про обласний бюджет на 2021 рік»,

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 1,3,4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 31 грудня 2021 року граничний обсяг міського боргу у сумі            7371000 гривень та граничний обсяг гарантованого міського боргу у сумі 7371000 гривень.

 10. Доручити управлінню житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури  міста Балаклійської  міської ради проводити процедури закупівель та укладати угоди на реалізацію інвестиційного проекту “Енергоефективність в системі вуличного освітлення в м.Балаклія. Україна”.

11. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

12. Дозволити Балаклійській міській раді в особі начальника фінансового управління Балаклійської міської ради здійснювати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на рахунках в державних  банках на умовах депозитних договорів для отримання додаткових доходів з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

13. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Балаклійській міській раді, в особі начальника фінансового управління Балаклійської міської ради, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

14. Головними розпорядниками коштів міського бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

1) Затвердити паспорти бюджетних програм протягом двох тижднів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечувати доступність інформації про бюджет у спосіб та у термін, визначені бюджетним законодавством;

4) забезпечувати взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

5) забезпечувати в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

15. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для головних розпорядників коштів міського бюджету на 2021 рік, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком 7 до цього рішення.

Розпорядникам коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах установлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

16. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

17. Керуючись статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України здійснювати з 01 січня 2021 року з міського бюджету видатки на забезпечення діяльності бюджетних установ, закладів, визначених у додатку 3 до цього рішення, відповідно до розмежувань видатків між бюджетами, визначеного Бюджетни кодексом Украни.

18. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, надати право Балаклійській міській раді в особі міського голови  коригувати розпис міського бюджету за напрямами видатків головного розпорядника коштів міського бюджету за кодами програмної класифікації видатків у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року №11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року №793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», за умови погодження з постійною комісією міської  ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення міської  ради про міський бюджет.

19. Надати право виконавчому комітету Балаклійської міської ради на здійснення у процесі виконання бюджету міста у виняткових випадках розподіл та перерозподіл видатків за економічною та програмною класифікацією в межах загального обсягу їх бюджетних призначень у період між сесіями міської ради за погодженням постійної депутатської комісії з питань бюджету міської ради з наступним внесенням змін до рішення «Про міський бюджет на 2021 рік».

Внесені зміни до річного та помісячного розпису асигнувань міського бюджету надавати органам державної казначейської служби.

20. Дозволити Балаклійській міській раді використовувати кошти резервного фонду міського бюджету на капітальні видатки шляхом передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на підставі розпоряджень міського голови із наступним затвердженням на сесії Балаклійської міської ради.

21. Надати право міському голові укладати від імені  територіальної  громади міста Балаклія, міської ради  та  її виконавчого  комітету  договори  відповідно до законодавства,  а з питань, віднесених до виключної компетенції  ради,  подавати їх  на затвердження Балаклійській міській раді.   

          22. Перерахувати залишки коштів міського та сільських бюджетів, які утворились станом  на 01 січня 2021р. по цільових фондах, утворених органами місцевого самоврядування спеціального фонду, що обліковуються   в УДКСУ у Харківській обл. до загального фонду міського бюджету за кодом доходів 24060300 «Інші надходження».  

         23. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

         24. Виконавчому апарату Балаклійської міської ради оприлюднити це рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

         25.  Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань бюджету міської ради.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

2.СЛУХАЛИ:  Про здійснення Балаклійською міською радою Харківської області повноважень суб’єкта державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації

юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

      З метою здійснення повноважень Балаклійською міською радою Харківської області у сфері державної реєстрації, забезпечення законності, охорони прав та законних інтересів громадян, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 р. № 1127, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», п. 14 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26, 38, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПРОПОНУЮ:

1. Здійснювати повноваження суб’єкта державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, та їх обтяжень» та  державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

  2. Повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та  державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань покласти на виконавчий орган Балаклійської міської ради Харківської області – відділ державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області.

3. Обов’язки з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань покласти на державних реєстраторів відділу державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області, за їх функціональним розподілом.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Балаклійської міської ради Харківської області (І.Махонько).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг (В.Чехарін).

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

3.СЛУХАЛИ:  Про створення відділу державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Відповідно до рішення Балаклійської міської ради «Про затвердження структури виконавчих органів Балаклійської міської ради, загальної чисельності апарату міської ради, її виконавчих органів та умови оплати праці на 2021 рік» від 28.12.2020 р. № 89-VIII, керуючись ст. 26, п.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПРОПОНУЮ:

1. Створити виконавчий орган Балаклійської міської ради Харківської області – відділ державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області.

  2. Затвердити Положення про відділ державної реєстрації Балаклійської міської ради Харківської області (Додаток 1).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг (В.Чехарін).

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

4.СЛУХАЛИ:  Про створення Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Відповідно до рішення Балаклійської міської ради «Про затвердження структури виконавчих органів Балаклійської міської ради, загальної чисельності апарату міської ради, її виконавчих органів та умови оплати праці на 2021 рік» від 28.12.2020 р. № 89-VIII, керуючись ст. 26, п.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПРОПОНУЮ:

1. Створити виконавчий орган Балаклійської міської ради Харківської області – Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.

  2. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області (Додаток 1).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг (В.Чехарін).

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

5.СЛУХАЛИ:  Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійській міській  раді, що здійснює ТОВ «Авто-Ові»

Доповідає: Блудова Л.Г. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Відповідно до статтей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 91 Бюджетного кодексу України, з метою реалізації прав осіб-пільговиків на безоплатний пільговий проїзд та виконання Програми соціального захисту населення Балаклійської міської ради Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням ІІІ сесії Балаклійської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 54-VIIІ, ПРОПОНУЮ:

1. Затвердити Порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійській територіальній громаді, що здійснює ТОВ «АВТО-ОВІ» (далі – Порядок) (додається).

2. Надати право на пільговий проїзд на приміських автобусних маршрутах  загального користування у Балаклійській територіальній громаді Харківської області пенсіонерам за віком, ветеранам праці, дітям війни, особам з інвалідністю від загального захворювання III групи та пенсіонерам за вислугою років.                                                                                                                                                                                                                                  

3. Доручити фінансовому управлінню Балаклійської міської ради забезпечити проведення відшкодування коштів перевізнику, який здійснює безкоштовні перевезення пільгових категорій населення, згідно затвердженого Порядку та укладеного договору, в межах кошторисних призначень на бюджетний рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію                                               з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

6.СЛУХАЛИ:   Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування   у Балаклійській міській раді, що здійснює КП БРР ХО «Балаклійське АТП»

Доповідає: Блудова Л.Г. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Відповідно до статтей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 91 Бюджетного кодексу України, з метою реалізації прав осіб-пільговиків на безоплатний пільговий проїзд та виконання Програми соціального захисту населення Балаклійської міської ради Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням ІІІ сесії Балаклійської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 54-VIIІ,ПРОПОНУЮ:

1. Затвердити Порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Балаклійській територіальній громаді Харківської області, що здійснює КП БРР ХО «Балаклійське АТП» (далі – Порядок) (додається).

2. Надати право на пільговий проїзд на приміських автобусних маршрутах  загального користування у Балаклійській територіальній громаді пенсіонерам за віком, ветеранам праці, дітям війни, особам з інвалідністю від загального захворювання III групи та пенсіонерам за вислугою років.                                                                                                                                                                                                                                  

3. Доручити фінансовому управлінню Балаклійської міської ради забезпечити проведення відшкодування коштів перевізнику, який здійснює безкоштовні перевезення пільгових категорій населення, згідно затвердженого Порядку та укладеного договору, в межах кошторисних призначень на бюджетний рік.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

7.СЛУХАЛИ:    Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Холодна Р.І.- директор територіального центру.

Шановні депутати!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 року № 2671-VIII, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 428 «Про затвердження порядку регулювання тарифів на соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 року № 760 «Про затвердження державного стандарту догляду вдома», наказу Міністерства соціальної політики України від 12.07.2016 року № 753 «Про затвердження типового штатного нормативу чисельності працівників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», наказу Міністерства соціальної політики України від 07.12.2015 року № 1186 «Про затвердження Методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг», з метою підвищення рівня соціального захисту населення, ПРОПОНУЮ:

 1. Затвердити Положення  про порядок та умови надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської міської ради Харківської області (додається).
 2. Затвердити тарифи на платні соціальні послуги, що надає територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської міської ради Харківської області (додаються).
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на та постійну  комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

8.СЛУХАЛИ:    Про звернення Балаклійської міської ради  до Служби  автомобільних доріг у Харківській області та  Державного підприємства «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2021 році  ремонту  автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Балаклійської територіальної громади

Доповідає: Будянський М.В. – перший заступник міського голови.

Шановні депутати!

  Відповідно до  статей    42, 59    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи чисельні звернення громадян до Балаклійського міського голови  Івана Столбового, депутатів Балаклійськоі міськоі ради  VIII  скликання ПРОПОНУЮ:

             1.Схвалити текст звернення депутатів Балаклійськоі міськоі ради    VIII  скликання  до Служби  автомобільних доріг у Харківській області та  Державного підприємства «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2021 році  ремонту  автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Балаклійської територіальної громади (додається).

             2.Доручити міському голові підписати звернення, зазначені у п. 1 даного рішення, та секретарю міської ради  направити це рішення та звернення депутатів Балаклійської міської ради  до  Служби  автомобільних доріг у Харківській області та  Державного підприємства «Дороги Харківщини».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

9.СЛУХАЛИ:  Про розроблення детального плану території, обмеженої площею ім.В.Й.Казмірука, вулицею 1-го Травня , об’єктами садибної житлової забудови по вулиці 1-го Травня  м.Балаклія Харкіаської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

      Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011р. за                               № 1468/20206, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.03.2012 № 107              «Про затвердження ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011р. за № 555, враховуючи лист                                 ТОВ «АТБ-ІНВЕСТ», пропозиції відділу земельних відносин, містобудування архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Балаклійської міської ради, ПРОПОНУЮ:

1.  Розробити детальний план території земельних ділянок: кадастровий номер 6320210100:00:030:0013 та кадастровий номер 6320210100:00:030:0114, обмеженої площею ім. В.Й. Казмірука, вулицею

1-го Травня, об’єктами садибної житлової забудови по вулиці 1-го Травня            м. Балаклія  Харківської області (далі – детальний план території) відповідно до вимог чинного законодавства.

2. Визначити замовником розроблення детального плану території, вказаного у п.1 даного рішення, Балаклійську міську раду Харківської області та виконавчий комітет Балаклійської міської ради Харківської області.

3. Фінансування  робіт з розроблення детального плану території, вказаного у п. 1 даного рішення, здійснити за рахунок залучення коштів   ТОВ «АТБ-інвест» (код ЄДРПОУ:30691543) власника земельної ділянки кадастровий номер 6320210100:00:030:0114 та користувача земельної  ділянки  кадастровий номер 6320210100:00:030:0013  за адресою: обмеженої площею ім. В.Й. Казмірука, вулицею 1-го Травня, об’єктами садибної житлової забудови по вулиці 1-го Травня м. Балаклія Харківської області;

         4. Уповноважити Балаклійського міського голову або особу, яка здійснює його повноваження у передбачених чинним законодавством випадках, на укладення та підписання договору на розроблення детального плану території, вказаного у п.1 даного рішення, від імені Балаклійської міської ради Харківської області.

5.  Відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Балаклійської міської ради забезпечити:

 • – оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території у районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному веб-сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет;
  • – організацію розроблення детального плану території, вказаного у

п. 1 даного рішення, здійснити суб’єктом господарювання, який має в своєму складі архітектора з кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, відповідно до п. 4.6 «Порядку розроблення містобудівної документації», затвердженого наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва та                               житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року  № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011р. за                                № 1468/20206;

 • – організацію оформлення вихідних даних на розроблення детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку визначеному чинним законодавством;
  • – проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства для врахування громадських інтересів;
  • – подання  погодженого  проекту детального плану території відповідно до чинного законодавства на розгляд та затвердження Балаклійській міській раді Харківської області;
  • – оприлюднення детального плану  території  протягом 10 днів з дня його затвердження на офіційному сайті Балаклійської міської ради в мережі Інтернет.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та екології (Ткач Ю.В.).

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

10.СЛУХАЛИ:  Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

       З метою визначення порядку організації роботи Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», на підставі Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», рішення VI сесії Балаклійської міської ради VIII скликання «Про створення Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області» від 02.02.2021 № 80 -VIII, ПРОПОНУЮ:

1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області (Додаток 1).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг.

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

11.СЛУХАЛИ:  Про затвердження переліку адміністративних послуг.які надаються через Центр надання адміністративних послуг Балаклійської сіської ради Харківської області.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

    З метою здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення ефективного та безперервного надання адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області, у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» від 16.05.2014 № 523-Р, керуючись ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПРОПОНУЮ:

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області (Додаток №1)

2. Завідувачу сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Балаклійської міської ради Харківської області (С.Нечитайло) забезпечити публікацію переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Балаклійської міської ради Харківської області.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, законності, промисловості, підприємництва, інфраструктури та сфери послуг (В.Чехарін).

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

12.СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Балаклія Харківської області земельних ділянок державної

власності сільськогосподарського призначення.

Доповідає: Полторак С.В. -заступник міського голови.

Шановні депутати!

Заслухавши інформацію заступника голови міської ради Сергія Полторака щодо листів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, Харківської обласної державної адміністрації, Відділу у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області стосовно ініціювання процесу передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність, керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», указом Президента України від 15.10.2020р. № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020р. № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та підпунктів 31 пункту 4, пункту 9 Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії  та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15, ст.12, 117 та ч.4 ст. 122 Земельного кодексу України, ПРОПОНУЮ:

 1. Надати згоду на прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Балаклійської територіальної громади Харківської області, в особі Балаклійської міської ради, відповідно до проведеної інвентаризації земель Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області, які розташовані в межах Балаклійської територіальної громади Харківської області (що включає території колишніх Бригадирівської, Яковенківської, Новогусарівської, Вербівської, Шевелівської, Гусарівської, Борщівської, Міловської, Чепільської, Асіївської, Протопопівської, Лозовеньківської, Петрівської сільських  та Балаклійської міської рад Балаклійського району Харківської області та території колишньої Волохово-Ярської сільської ради Чугуївського району Харківської області).
 2. Контроль з виконання даного рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію Балаклійської міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та екології (Ткач Ю.)

Прошу Вас винести дане питання на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: не було

ВИРІШИЛИ : Рекомендувати винести дане питання на розгляд сесії.

ГОЛОСУВАЛИ :

                                   „за”  -30

                                                       „проти” – немає

Голосували: Бабенко В.Д.

Бовдуй А.П.

Бондар О.Я.

Варавін М.П.

Волкова В.Г.

Воронін В.Б.

Гопцій С.О.

Гречкіна О.Л.

Іванов М.Ю.

Плісак А.Г.

Кишинський О.С.

Коваленко В.І.

Манілова О.М.

Мартинов П.В.

Наумова Н.Ю.

Осипенко М.О.

Пасєка Т.В.

Панов С.М.

Попов В.П.

Речкалова К.М.

Сирова О.Л.

Скрипник С.М.

Тарусін С.М.

Ткач Ю.В.

Целуйко А.О.

Черненко В.В.

Чехарін В.М.

Сальніков К.О.

Ярмоленко С.М.

Голови комісії: Чехарін В.М.                                                                           (підпис)

Бабенко В.Д.                                                                                 (підпис)

Ткач Ю.В.                                                                                     (підпис)

Пасєка Т.В.                                                                                   (підпис)