Під керівництвом міського голови Івана Столбового в понеділок 11 січня…

Під керівництвом міського голови Івана Столбового в понеділок 11 січня, відбулась перша у 2021 році загальна щотижнева апаратна нарада за участю керівництва та структурних підрозділів міської ради.
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти. Міський голова зазначив, що звернувся до Ізюмської районної ради, щодо питання передачі майна (закладів освіти, культури, лікарні, центр первинної медико-санітарної допомоги, заклади бібліотечної системи, КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс») у комунальну власність Балаклійської територіальної громади, але поки що питання не вирішено щодо передачі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс», хоча він обслуговує виключно мешканців міста Балаклія.
З 28 грудня 2020 року міською радою було прийнято рішення про створення комунального закладу “Балаклійський центр соціальної підтримки дітей та сімей” у Шевелівці, але на сьогоднішній день акт передачі майна центру досі не підписаний.
У ході наради також були обговорені питання, щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад міської ради, вирішення проблем незаконної торгівлі, підготовка питань на чергову сесію та інші.
За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення.

Залишити відповідь