Переселенці та постраждалі від воєнних дій у м. Балаклія можуть подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН

У м. Балаклія з 08.05.2023 по 12.05.2023 працюватиме команда Благодійного фонду «Право на захист» – офіційного партнера Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) зі збору даних на грошову допомогу. Сума допомоги – 2220 гривень на особу щомісячно протягом3 місяців. Виплачуватиметься одразу за 3 місяці.

Подати заявку можна за адресою: вул. Жовтнева, 16(понеділок – п’ятниця з 10:00 до 17:00)

 

Хто може подати заявку на допомогу?

Зареєструватися тепер можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи 2022 року, але й постраждалі від воєнних дій у Харківській області, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

– родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

– родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

– родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

– прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу тадітьми, розлученими з батьками (потрібне документальнепідтвердження).

Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень. 

Яку необхідно буде надати інформацію:

 

● ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

● місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

● податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

● свідоцтво про народження дітей;

● номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять.

● будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

УВАГА! Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан. 

 

Телеграм-канал для відстежування черги у Харківській області:  https://t.me/unhcr_help_kharkiv

Детальна інформація про грошову допомогу є на сайті БФ “Право на захист”: https://bit.ly/3Tgnpx5

Інформаційна підтримка та можливість поставити питання: https://t.me/IDPhelp.

Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711.