БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Проведено Акцію “Великоднє дерево Перемоги”

Напередодні Великодніх свят закладками культури було проведено Акцію “Великоднє дерево Перемоги”.

На жаль, погода завадила провести захід у міському парку, як планувалося, але, між тим, подарувала можливість прикрасити не лише дерева, а й створити Великодній вінок.

Учасниками заходу стали учні ліцеїв Балаклійської громади, які виготовили різнокольорові, патріотичні, чудові великодні писанки. Діти із задоволенням прикрасили своїми витворами штучні дерева і вінок, охоче фотографувались класами та робили селфі.

Під час заходу дітки послухали розповідь про історію писанки, яку підготували працівники бібліотеки. Колектив Слобожанські дзвіночки, під керівництвом Тетяни Шерстюк, заспівали веснянок та водили хороводи разом з глядачами.

Також діти мали змогу виготовити поробки, відвідавши майстер-класи, та розмалювати великі крашанки. В фойє Будинку культури музейними та бібліотечними працівниками було організовано міні-виставку на Великодню тематику.

Наприкінці заходу наші маленькі мешканці отримали великодні подарунки від волонтерів з Вінниці, Литви, Польщі, Норвегії тощо. Подарункові коробочки з іграшками, солодощами, книгами, різними ігровими наборами, засобами догляду порадували маленьких балаклійців напередодні свята. Велика подяка волонтерам за подаровану радість нашим діткам, навіть в умовах складних воєнних часів!

Напередодні свята бажаємо усім миру і спокою у нашій рідній громаді, у нашій рідній країні! Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!