БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Співпраця міської ради з Всесвітньою продовольчою програмою ООН та Червоним Хрестом України

Протягом минулого тижня було відвантажено та роздано гуманітарну допомогу мешканцям підконтрольних територій Балаклійської громади за програмою Всесвітньої продовольчої програми ООН при сприянні Товариства Червоного Хреста України та голови Ізюмської районної військової адміністрації Степана Масельського. 

Зокрема, гуманітарна допомога надійшла до Міловського, Асіївського, Шевелівського, Гусарівського та Лозовеньківського старостинських округів.

Також отримали допомогу внутрішньо-переміщені особи з села Чепіль, Залиман, Протопопівка та Гусарівка, які виїхали у місто Первомайське. 

Гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів вагою 18 кг призначена для забезпечення потреб кожного мешканця віком від 6-ти років. 

Наразі роздано понад 2000 наборів. Робота над забезпеченням продовольчих наборів за даною програмою продовжується і надалі.

На сьогоднішній день в наявності є достатня кількість продуктових наборів для забезпечення потреб мешканців окупованих територій Ізюмського району, в тому числі Балаклійської громади, проте, на жаль, з 8 травня 2022 року військами рф закрито в’їзд та виїзд до міста, що унеможливлює доставку гуманітарної допомоги.

Владою залучені міжнародні організації, Червоний Хрест, волонтерські організації щодо надання зеленого коридору та дозволу на доставку гуманітарної допомоги до міста Балаклія та інших населених пунктів, але тимчасова окупаційна влада перешкоджає даному процесу, не звертаючи увагу на потреби людей.

Щиро дякуємо усім, хто своєю допомогою та підтримкою наближає Україну до перемоги!