Незабаром зимові канікули

У закладах Балаклійської територіальної громади розпочались новорічні свята, а це означає, що школярі невдовзі підуть на зимові канікули. Утім, в 2021/2022 навчальному році графік канікул був дещо змінений через пандемію коронавірусу.
Зимові канікули, за рішеннями закладів загальної середньої освіти, стартуватимуть з 31 грудня 2021 року по 12 січня 2022 року. Відповідно до законодавства дати канікул можуть зміщуватися, але важливо, аби навчальний рік складався із 175 навчальних днів, а шкільні канікули тривали не менше тридцяти днів (окрім літніх канікул).
З метою попередження дитячого травматизму під час зимових канікул, шановні батьки, дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!