БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Новини

Відбулась зустріч з представниками Групи Нафтогаз Нафтогаз Розвідка та Видобування щодо відкриття проекту «Забезпечення права на якісну освіту на території навчального закладу Міловської гімназії»

Сьогодні, 03 вересня 2021 року, у Міловській гімназії відбулась зустріч з представниками Групи Нафтогаз Нафтогаз Розвідка та Видобування щодо відкриття проекту «Забезпечення права на якісну освіту на території навчального закладу Міловської гімназії», шляхом придбання  та встановлення комп’ютерного обладнання в комп’ютерний клас.

Участь у зустрічі взяли представники групи Нафтогаз, заступники Балаклійського міського голови Володимир Чуприн та Лариса Блудова, староста Міловського старостинського округу  Артавазд Тепанян, директор Міловської гімназії Галина Сіромолот та інші.

Потреба інновацій в українській школі зараз постає як ніколи гостро. Але якщо в містах вчителі, учні та їхні батьки мають можливість обирати для себе найкращі можливості та розвиватись, то в селах такого вибору може не бути взагалі. Проте саме сільські школи часто грають вирішальну роль у розвитку всієї громади.

Тож завдяки співпраці з Групою Нафтогаз Нафтогаз Розвідка та Видобування вдалося реалізувати проект «Забезпечення права на якісну освіту на території навчального закладу Міловської гімназії”, придбати та встановити кольоровий МФУ –  1 шт, інтерактивну дошку – 1 шт, персональний комп’ютер та монітор до нього – 1 шт, персональний комп’ютер та монітор до нього – 5 шт., проектор – 1 шт., комплект кріплень для проектора – 1 шт., а також придбати холодильник для шкільної їдальні. 

У результаті виконання проекту передбачено підвищення якості освіти в Міловській гімназії шляхом розширення можливостей для отримання освіти за допомогою сучасних технологій, доступу до інформації та навичок користування комп’ютерною технікою.