Службою у справах дітей та центром соціальних служб Балаклійської міської ради проведено круглий стіл

05 серпня 2021 року службою у справах дітей та центром соціальних служб Балаклійської міської ради Харківської області проведено круглий стіл на тему «Функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в умовах децентралізації».

На території громади функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу (с. Вербівка)  і 5 прийомних сімей (м. Балаклія, с. Шевелівка), в яких виховується 16 дітей. У поточному році 2 осіб виведено зі складу дитячих будинків сімейного типу у зв’язку з досягненням повноліття. 

Під час зустрічі обговорено актуальні питання функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в умовах реформування територіального устрою. Батькам надано рекомендації та роз’яснення щодо забезпечення їхніх прийомних дітей житлом, оздоровлення вихованців в умовах карантинних заходів. 

Психологом центру було проведено тестування та тренінги на тему виховання дітей, під час яких прийомні батьки поділилися своїм досвідом та обмінялися слушними порадами. 

Мешканців громади, які мають бажання взяти на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися до служби у справах дітей
 (2-91-14, 5-44-85) або центру соціальних служб Балаклійської міської ради Харківської області (2-07-38).