Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить

Поділитись у соцмережах

   06 серпня 2019 року відбулася чергова шістьдесят перша сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
   В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради.
   На розгляд сесії було винесено 18 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
   Балаклійська міська рада повідомляє що, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 року №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» , міський бюджет отримав кошти у сумі 22 млн. 445 830 грн. На засіданні виконавчого комітету буде затверджений перелік об’єктів , на яких планується здійснити капітальний ремонт за ці кошти.
   Першими двома питаннями були заслухані звіти про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2019 року, звіт про роботу виконавчого комітету Балаклійської міської ради за І півріччя 2019 року, які були прийняті депутатами до відома.
   Далі депутатами були внесені зміни до програм: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік , розвитку місцевого самоврядування в м. Балаклія Харківської області на 2019 рік.
   Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік стосувались: додатково виділені кошти в сумі 175 тис грн. на заміну вікон та дверей у місцях загального користування гуртожитку по пров. Н.Садовий, 2.
   Залишились не обладнаними електроосвітленням входи до під’їздів у чотирьох будинках міста, на ці цілі були виділені кошти у сумі 70 тис. грн.
   Після надзвичайної ситуації , яка сталась у м.Балаклія, залишились не виконаними роботи з оштукатурення укосів на сходових клітинах багатоквартирних житлових будинків по вул. Соборна, 46, 48, 50 - для цього міська рада виділила 70 тис. грн.
   Додатково виділено 955 тис. грн. на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі міста , планується виконати ремонт ділянки дороги по вул. Центральна ( поворот до сел. Лагері) та передбачені кошти у сумі 150 тис. грн. на проведення ремонту внутрішньо-квартальних проїздів у м.Балаклія.
   Надано субвенції районному бюджету для КП БРР « Балаклійські теплові мережі» на придбання комерційних вузлів обліку теплової енергії та їх монтаж у житлових будинках м.Балаклія у розмірі 535 тис. грн., КП «Балаклійський водоканал» на придбання каналізаційних люків у сумі 50 тис. грн., Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 - для придбання вентилятору відцентрованого для їдальні – 50 тис. грн.
   В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2019 рік додатково передбачені кошти на придбання обладнання та енергозберігаючих ламп вуличного освітлення для міського звалища твердих побутових відходів у сумі 25 тис. грн., 100 тис. грн для придбання солі для виготовлення піщано-сольової суміші , також додатково виділені кошти для придбання лав для відпочинку, 120 тис. грн. передбачено для обладнання системи освітлення парків по вул. Перемоги та вул. Гагаріна, на капітальний ремонт дитячого майданчику у парку по вул. Центральна («соцмістечко») додатково передбачено 400 тис. грн.
   В рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти у сумі 60 тис. грн. на пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Балаклія.

   Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.
   На цьому 61 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Поиск

2102358
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
217
1649
4780
12011
17516
97766
2102358

Forecast Today
1608

10.98%
28.81%
6.49%
0.90%
0.32%
52.50%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Your IP:3.228.220.31