БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вакантні посади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Балаклійський будинок культури»

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Балаклійський будинок культури»


Відділ культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Балаклійський будинок культури» (місце знаходження: 64200, Харківська область, Ізюмський район, м. Балаклія, площа Ростовцева,14).

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.


Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з дня прийняття розпорядження) подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені  документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Жовтнева, 16,  м. Балаклія, Харківська область (приміщення центральної бібліотеки, 2-й поверх, актова зала) або на електронну пошту: balvkmst@ukr.net. 

 Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться згідно ПОРЯДКУ проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади, директора комунального закладу «Балаклійський Будинок культури», затвердженого наказом від 28.01.2021 року №2.

Порядок проведення конкурсу

Залишити відповідь