Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Поділитись у соцмережах

Шановні мешканці міста Балаклія!

          Особливо батьки та рідні, діти ,яких виховуються в дошкільних навчальних закладах міста !
          Мабудь ви всі знайомі з розпорядженням голови Балаклійської РДА про унеможливлення збору коштів в навчальних закладах району на придбання миючих та дезінфікуючих засобів, канцелярських товарів та їнше. І це важливо , бо ми завжди шукаємо підводне каміння!
          Адже звикли, що нас ошукують!
          А ось вам і каміння – кошти на миючи засоби передбачені на коридори та кухню, а як же ігрові кімнати та спальні? Санвузли та роздягальні? Чим мити посуд? Та нічим - хай буде брудний!
          Балаклійська міська рада звернулась до голови Балаклійської РДА та голови районної ради з обгунтованою потребою про надання субвенції на миючи засоби для ДНЗ міста, для забезпечення оплати праці по заміні відсутніх працівників (хвороба, навчання на курсах, відпустка) це їх обов’язок ( згідно Бюджетного кодексу України ст.89 п.1.2а. до видатків районних бюджетів належать видатки на дошкільну освіту), але наші районні мужновладці відповіли відмовою, рішення про виділення коштів РДА даже не винесено на розгляд сесії районної ради!
          Разом з тим 15 млн. грн. на сьогоднішній сесії районної ради перерозподілені , а 12 млн. грн. залишку не розподілені!
          Бажання забезпечити дитячи навчальні заклади міста Балаклія , миючими та дезінфікуючими засобами в групах , у керівників райдержадміністрації та голови районної ради не виявилось!
          І що будемо робити ? Збирати кошти чи сидіти у багнюці?
          Ні цього не буде! Балаклійською міською радою буде робитись все для покращення умов перебування наших малюків в садочках. Якщо наші районні гаранти мовчать то міжнародним наші діти ближчі та дорожчі!
          GIZ німецька урядова організация , яку ми залучили до вирішення актуальних питань ДНЗ нашого міста, а саме: всі ДНЗ міста отримали нові дитячі меблі (стільці, столи , одно та двоярусні ліжечка) майже на 750000 грн., повна заміна вікон та дверей в ДНЗ №2 та буде проведено ремонт покрівлі, утеплення приміщень та внутрішні ремонтні роботи; ДНЗ №7 придбання обладнання для груп дітей із затримкою психічного розвитку, ремонт будівлі майже 6 млн. грн..
          Міська рада планує наступні роботи: ДНЗ №1- утеплення будівлі та ремонт цоколя; ДНЗ №4 - заміна системи опалення; ДНЗ №10 – ремонт харчоблоку; ДНЗ № 8 – заміна вікон. Та багато поточних робіт.
          Так ,що дорогі не хвилюйтесь ми зробимо все можливе , щоб наші діти були в гарних і якісних умовах!
          Це ж наше майбутнє!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск

0768152
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
470
1099
6975
6866
26029
30669
768152

Forecast Today
984

8.24%
20.50%
10.07%
0.85%
0.72%
59.62%
Online (15 minutes ago):57
57 guests
no members

Your IP:54.166.172.180