Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 158

м. Балаклія від «27»                                       29  грудня 2016 р.

 

Про необхідність забезпечення заходів
безпеки та громадського порядку,
дотримання правил пожежної безпеки
під час святкування новорічних та
різдвяних свят

У зв’язку з новорічними та різдвяними святами з метою посилення безпеки та охорони громадського порядку, забезпечення безпеки громадян, превенції правопорушень та надзвичайних ситуацій (подій), дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, керуючись ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

1. Керівникам установ, організацій і закладів міста, підпорядкованих Балаклійській міській раді, вжити заходів щодо забезпечення безпеки та дотримання правил пожежної і техногенної безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят, особливо заходів з використанням піротехнічних засобів, забезпечити неухильне дотримання правил безпеки при їх використанні, створивши сприятливі умови для відпочинку і дозвілля населення.
2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів Балаклійської міської ради, завідуючим дошкільних навчальних закладів та клубів Балаклійської міської ради:
- провести заходи щодо підвищення рівня охорони територій, будівель та приміщень закладів;
- провести додаткові інструктажі з працівниками, які забезпечують охорону та пропускний режим об’єктів (чергові, сторожи та інші особи), щодо підвищення пильності та правильності дій при виявленні при виявленні підозрілих осіб та предметів;
- перевірити на підпорядкованих об’єктах наявність та працездатність засобів оповіщення, пожежогасіння, наявність номерів телефонів оперативних служб;
- забезпечити інформування населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, громадського порядку, поведінки на льоду, правил безпеки користування піротехнічними та іншими виробами.
3. Балаклійському ВП ГУНП України в Харківській області забезпечити дотримання законності та громадського правопорядку в місцях проведення святкування та під час новорічних і різдвяних свят на території міста Балаклія.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Будянського М.В, заступника міського голови Тяпаєва В.В., заступника міського голови Попова В.М.

Балаклійський міський голова                         І.М. Столбовий

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск0576043
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
175
1503
5650
9844
20099
34619
576043

Forecast Today
672

9.49%
20.34%
10.57%
0.99%
0.87%
57.75%
Online (15 minutes ago):65
65 guests
no members

Your IP:54.163.210.170