kamael.com.ua
Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

        16 грудня 2016 року, у сесійній залі міської ради відбувся звіт Балаклійського міського голови Івана Столбового та депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної перед громадою міста про проведену роботу у 2016 році.
        У своєму виступі, який супроводжувався слайдами, Іван Михайлович відзвітував про підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста.
        Зазначив, що здійснено певний позитивний крок у соціально-економічному розвитку міста, його благоустрої, акцентував увагу на тому, що всі досягнення – це результат спільної праці депутатського корпусу, виконавчого комітету та громади.
        Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя.
        Підводячи підсумок, Іван Михайлович зазначив, що місто продовжує розвиватися, стає більш привабливим і сучасним. Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.
        Звітуючи перед громадою міста Людмила Немикіна розповіла присутнім про те, що протягом року 13 об’єктів переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» введено в експлуатацію. А також про залучення проектів та програм Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».
        У ході зустрічі балаклійці мали можливість поставити міському голові та депутату обласної ради запитання з тих проблем, що найбільше їх хвилюють та отримати на них вичерпні відповіді.
        На адресу міського голови звучало багато слів подяки від городян за ту чи іншу виконану роботу.
        В залі були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських та політичних організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи органів місцевого самоврядування.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua
VK

Поиск0333549
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
230
696
5466
6660
26458
26560
333549

Forecast Today
864

11.05%
18.36%
10.93%
1.15%
1.32%
57.19%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Your IP:23.20.219.0