Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Поділитись у соцмережах

          Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», мешканці багатоквартирних будинків нарешті отримали право вільно обирати тих, хто буде обслуговувати житлові будинки, чи взагалі обходитись без участі ЖЕКів, і заощаджувати на цьому кошти. Рішення щодо управління багатоквартирним будинком приймається виключно зборами співвласників багатоквартирних будинків.
          Але розуміючи занепокоєння мешканців міста, що співвласники багатоквартирних будинків можуть залишитися сам на сам з проблемами ремонту житлового фонду вважаємо за необхідне повідомити мешканців міста,  що як держава так і Балаклійська міська рада не буде осторонь та буде продовжувати виділяти кошти на проведення капітальних ремонтів та термомодернізацію житлового фонду.
          Як Держава, через Державну програму стимулювання проведення енергоефективних заходів багатоквартирних будинках, так і Балаклійська міська рада,  через міські програми проведення ремонтів,  має можливість виділяти кошти на ремонт багатоквартирного будинку, де створено ОСББ. 
          Правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об’єднань співвласників жилих та нежилих приміщень у багатоквартирному будинку, захист їхніх прав та виконання обов’язків щодо спільного утримання неподільного майна визначає Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку». Згідно статті 1 цього закону, ОСББ - це юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна. ОСББ є неприбутковою організацією і не має на меті одержання прибутку, має печатку зі своїм найменуванням, а також рахунки в установах банку.
          ОСББ може бути створено в будинку будь-якої форми власності з числа тих, хто приватизував або придбав квартиру, а також власників нежитлових приміщень. Співвласник багатоквартирного будинку - власники квартири або нежитлового приміщення, фізична або юридична особа.
          Переваги створення ОСББ:  
1) Співвласники багатоквартирного будинку створивши ОСББ набувають можливість: 
  - створити власну управлінську структуру для вирішення проблем утримання будинку та прибудинкової території;
- самостійно визначати кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку;
 - обирати управителя для покращення якості утримання будинку та скорочення загальних витрат;
- формувати штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату;
 - контролювати якість робіт у будинку;
- покращити фізичний стан будинку та умови проживання у ньому, самостійно визнати черговість проведення поточного чи капітального ремонту;
 - контролю використання коштів за послуги з утримання будинку та прибудинкової території;
 - після прийому будинку на свій баланс здавати в оренду допоміжні приміщення і скеровувати ці кошти на покращення технічного стану житла;
- отримати у власність прибудинкову територію.
          2) ОСББ, як юридична особа, набуває можливості отримувати кредитні кошти на проведення в будинках заходів з капітального ремонту, встановлення засобів обліку та регулювання, з термомодернізації та енергозаощадження, благоустрою прибудинкової території та інше.
          3) Завдяки прозорості використання коштів, які сплачують співвласники на утримання свого майна, підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління спільною власністю. В будинку з’являється справжній господар, здатний підтримувати порядок і берегти майно, а у доглянутому та привабливому будинку і жити приємно і квартири матимуть вищу вартість.
Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків як неприбуткових організацій для управління та утримання будинку, його ремонту та експлуатації є основним  напрямком реформування відносин у житловій сфері, поряд із продовженням розмежування форм власності у житловому фонді, стимулюванням його приватизації, формуванням інституту власника житла, реорганізацією та роздержавленням житлово-експлуатаційних організацій.
Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» не передбачає автоматичного припинення договорів про утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що були укладені раніше. Більше того, пункт 4 Прикінцевих та перехідних положень закону передбачає, що «послуги з утримання такого будинку надає суб’єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у багатоквартирному будинку до набрання чинності цим Законом» - до визначення співвласниками форми управління багатоквартирним будинком, але не більше року з дня набрання чинності зазначеним законом (тобто, до 1 липня 2016 року).
          Слід також звернути увагу на те, що Закон України «Про житлово-комунальні послуги» наразі не зазнавав змін в частині правового регулювання надання послуг із утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, і права та обов’язки сторін, передбачені цим законом та укладеними відповідно до нього договорами, зберігають чинність у повному обсязі.
Також цими положеннями внесено зміни до Земельного кодексу України, якими передбачено, що земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
          Отже, всім хто бажає створити у своєму будинку юридичну особу - об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, чи визначити самостійно управителя будинку на зборах співвласників, пропонуємо звернутися до управління ЖКГ, БтРІМ, вул. Центральна, 16, каб. № 5, тел. 2-11-83.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Поиск

1274773
Сьогодні
Учора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всього
731
976
1707
11718
34727
45735
1274773

Forecast Today
1320

5.56%
23.34%
8.16%
0.70%
0.49%
61.75%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Your IP:35.175.174.157